Svatební půjčovna

Co by to bylo za svatbu, kdyby chyběla slavnostní atmosféra a krásné dekorace? Při výběru materiálu do půjčovny se řídíme heslem "Jedna velká lepší než sto malých". Jedna velká totiž často udělá větší wow efekt a často i za méně peněz :)

Cena u položek je uvedena za 4 dny půjčení tj. od pátku do pondělí. pokud potřebujete jiný časový rozsah, neváhejte nám napsat. 

Objednejte formulářem dole nebo e-mailem.

Položka
Položka
Položka
Položka
Položka
Položka
Položka
Položka
Položka

Jak objednat?

Máte vybráno? Skvělé! 

Pomocí formuláře níže nám napište datum svatby a jaké položky byste si přáli zapůjčit. Zkontrolujeme dostupnost a objednávku potvrdíme. 

Pak vám zašleme smlouvu o zapůjčení a poprosíme o zálohu na zapůjčení na náš účet. Po zaplacení zálohy máte položky na vaše datum rezervované.

Podmínky zapůjčení

Týden před vaším datem vám pošleme fakturu na doplatek a domluvíme se na času převzetí. Při převzetí se platí vratná záloha v hotovosti, kterou vypočítáme z ceny půjčovného. 

Všechny položky půjčujeme standardně na 4 dny, tedy většinou od pátku do pondělí. Kratší/delší dobu řešíme individuálně. Za každý den zpoždění s vrácením položek jsme nuceni účtovat poplatek za zpoždění. 

Poptávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.