Při plánování Vaší svatby chcete mít všechno perfektní a dokonalé. Věděli jste, že spousta svatebčanů po opuštění Vaší svatby hodnotí celkový průběh právě na základě jídla, které se podávalo?

Většina z nás si představuje od malička svou nádhernou vysněnou svatbu. Málokterá už ale v té dokonalé představě vidí taky kapky deště... Bohužel počasí je věc, kterou nikdo z nás nemá šanci ovlivnit.

Finance jsou během příprav svatby jedním z největších témat. Ne každý z nás si může dovolit neomezený rozpočet a každý si adekvátní útratu představuje úplně jinak. Často i mezi snoubenci samotnými.

Plánování svatby je překrásné období života. Jste čerstvě zasnoubení a v hlavě vám víří představy o tom, jak dokonalý bude váš Den D.

Tematické svatby jsou moje dlouhodobá láska. A nemluvím o stylu svatby nebo barvách. Pokud se pojme vkusně a stojí za ním příběh, dokáže pozvednout svatbu na nový level. Ale jak na to? A jak vybrat pro vás to nejlepší?

Výběr fotografa a kameramana je jedna z nejdůležitějších položek ve svatebním úkolníčku. Výsledné fotky totiž zůstanou navždy jako překrásná připomínka vašeho dokonalého dne.Jak tedy vybrat ideálního fotografa? Na co koukat a podle čeho se rozhodovat?

Květiny jsou na svatbě jedna z nejkrásnějších dekorací. Bohužel ale mají dost omezenou trvanlivost. Existuje několik způsobů, jak si kytici uchovat a vystavit, aby vám váš velký den mohla připomínat!

Zima je tak krásné období s tolika plusy. A přesto je zimních svateb stále minimum. Většina nevěst totiž vidí svou svatbu venku v parku, na trávě, louce.