Kdo jsem

Vždy je nesmírně důležité, abychom si vzájemně "sedli" a byli si sympatičtí. Abyste se mi mohli otevřít a důvěřovat mi a mohli jsme tak společně vytvořit váš dokonalý svatební den. Kdo tedy jsem?

  • profesionální eventistka, svatební koordinátorka a ceremonialistka
  • víc než 10 let praxe v eventech i v duchovním rozvoji
  • napůl z britské rodiny
  • milovnice jihoamerické kávy
  • manželka, matka dvou dětí
  • vánoční skřítek
  • jído: rare steak
  • kniha: Iluze od Richarda Bacha
  • film: Strážci Galaxie


Kate

ceremoinalistka, svatební koordinátorka

Jmenuji se Kateřina. Jsem profesionální eventistka, svatební koordinátorka a ceremonialistka. Zaměřuji se na svatby na míru, svatební ceremonie, neoficiální obřady a nestandardní koncepty. KSP Weddings jsem založila po více než 10 letech zkušeností původně se záměrem pokračovat ve svatbách tak, jak jsem je znala... Uspořádala jsem přes sto českých i mezinárodních svateb, seminářů, ceremonií a firemních eventů. Pracovala jsem pod protokolistkou MZV, mám tak zkušenosti i s protokolem a etiketou.

Vedle své práce se už přes 10 let věnuji duchovnímu rozvoji, energiím, meditaci, Reiki a různým duchovním naukám. Brzy tak přišel čas své dva světy spojit a kromě standardních eventů a svatební koordinace nabízet i svatební ceremonie a rituály. Na své práci miluji tvorbu, hledání ideálního a jedinečného konceptu pro každý pár. Mám možnost být u toho, když se dva lidé rozhodnou spojit své cesty v jednu, ulehčit jim ten okamžik a zajistit, aby ho mohli plně prožít. Hlavní pro mě totiž je, aby váš Velký Den byl o vás dvou. 

Každá svatba je pro mě něčím krásná a specifická... Poznávám snoubence a prožívám s nimi jejich velké rozhodnutí. Kdybych ale měla vybrat jednu, která pro mě byla něčím výjimečná, byla by to má první ceremoniální svatba. Menší, v lese, s rituály očisty a ženským a mužským sdílením před samotným obřadem. Obsahovala severské rituály a měla hluboký duchovní přesah. 

Obecně v rámci celkové koordinace připravuji svatby s rozpočtem od 500 tisíc. Koordinovala jsem však i svatbu přes 1 000 000 Kč. Ani jedna hranice však není limitem.

Kým jsem mimo svatby

Vedle svateb miluji také jakékoliv krásno, jihoamerickou kávu, saténové sukně, Vánoce a rare steaky. Maluji obrazy, trávím hodiny plánováním a realizací zahrady, každou sezónu upravuji dům do tematických barev a výzdoby. Baví mě cestovat a poznávat kultury od kuchyně po architekturu a zvyky. Můj ideální den je mlhavý deštivý podzim u krbu s knížkou v ruce nebo naopak letní party s přáteli na zahradě. Nemám ráda ranní vstávání, falešnou upjatost a mytí oken.

Mám úžasného manžela a dvě dítka  - jedno princátko a menší divošku. Pocházím z česko-anglické rodiny. S manželem jsme se brali v roce 2015 na Zanzibaru. Měli jsme malý neoficiální obřad na pláži večer pod tisíci hvězdami jen s pár přáteli. Jeden z nich nás oddával a připravil překrásnou řeč a sliby. V obřím kufru jsem vezla akorát plavky, dvoje šaty, kávovar, pár drobností a pak spoustu věcí na svatbu. V ČR jsme jen na matrice podepsali oficiality.

S manželem si oba rádi užíváme života. Baví nás luxusní brunch i ohýnek na zahradě. Doma je nám nejlíp. Snažíme se děti podporovat ve svobodném stylu života. Aby si stejně jako my měli možnost vybrat, čemu se chtějí věnovat a jací chtějí být.  Díky naší práci máme dost času užívat si sebe navzájem, dětí i života. Až děti povyrostou, vyrazíme opět na motorce po Evropě. A na důchod pak třeba zakotvíme v Norsku v domečku na útesu.