atrakce a dekorace pro váš svatební den či oslavu

Slavobrána Kruh

Každá svatba začíná obřadem! Dopřejte si nádherné pozadí v podobě zlaté kruhové slavobrány. Složení je rychlé a jednoduché. Pak stačí krásná látka v barvě svatby nebo šikovná floristka a luxusní slavobrána je hotová. 

Rozměr: 2,2m

Slavobránu půjčujeme bez dekorací. Po domluvě vám ale rádi zapůjčíme i látku nebo zajistíme květiny. Slavobrána jde rozložit na několik kusů, takže se snadno vejde do auta.

Cena: 600 Kč/den vč. DPH, pronájem víkend (pá-ne) 1 200 Kč

Party stan 3 x 9 m

Nůžkový party stan v bílé barvě. Skvělý jako úkryt před sluncem, na welcome drink pro vaše hosty nebo třeba chill out zónu. Díky nůžkové konstrukci roztáhnete stan do 5 minut bez složitého skládání. Ozdobte stan světýlky, večer bude krásným doplňkem.

Rozměr: 3x9m

Stan půjčujeme v krabici včetně kotvících kolíků nebo závaží (po domluvě). Ke stanu je možné dodat i bočnice. Celý stan se vejde do kufru auta, případně s položenými zadními sedadly.

Cena: 1 500 Kč/den vč. DPH, pronájem na víkend (pá-ne) 3 000 Kč.

Tip: Dozdobte stan stropním baldachýnem nebo závěsy na nohy z naší nabídky.

Skákací hrad malý

Skákací hrad pro nejmenší. Dopřejte dětem zábavu a rodičům odpočinek. Hrad mini je vhodný pro ty nejmenší děti (cca do 5 let, ideální pro dětí 1-3 roky). Maximálně pro 2 děti současně! 

Rozměr: 2,8mx2,1m. Výška 1,95m 

Hrad půjčujeme v přepravní tašce společně s fukarem (230V), podložkou, kotvícími kolíky a provozním řádem. Celé balení bez potíží umístíte do kufru vašeho vozu. Hrad splňuje všechny evropské bezpečnostní normy. Maximální nosnost 95kg.

Cena: 500 Kč/den vč. DPH


Skákací hrad střední

Skákací hrad vhodný pro děti 3 - 10 let. Dvojitá skluzavka a boční vstup zajistí zábavu pro všechny děti. Určeno až pro 3 děti současně.

Rozměr 3,7mx2,7m. Výška 2,2m. 

Hrad půjčujeme v přepravní tašce společně s fukarem (230V), podložkou, kotvícími kolíky a provozním řádem. Celé balení bez potíží umístíte do kufru vašeho vozu. Hrad splňuje všechny evropské bezpečnostní normy. Maximální nosnost 113kg.

Cena: 1 000 Kč/den vč. DPH

Světýlka LED 3x3 m

Jiskření a světýlka navodí nádhernou romantickou atmosféru. Můžete s nimi ozdobit slavobránu, fotokoutek nebo prostor za stolem novomanželů. 

Rozměr: 3x3m + elektrický kabel

Světýlka dodáváme samostatně bez konstrukce a další výzdoby. Jde o LED světýlka na drátku, nutný přívod elektřiny (do zásuvky). Světýlka lze využít v interiéru i exteriéru. 

Cena: 100 Kč/den vč. DPH

Čokoládová fontána

Čokoládová fontána s jahodami a sklenkou prosecca je oblíbeným zpestřením svatebního odpoledne pro dospělé. A co teprve ovoce s čokoládou pro děti!  Můžete použít čokoládu hořkou, mléčnou, bílou, zlatou nebo ochucenou. Její vůně zaručeně přiláká nejednoho hosta.

Rozměr: 21 x 41 cm, min. 450g čokolády, vhodná pro 10-15 osob

Fontánu půjčujeme samostatně. Po domluvě však můžeme zajistit i čokoládu. Doporučujeme čokoládu v pecičkách určenou přímo do fontány zn. Callebaut nebo Carla. Ostatní se musí ředit a může dojít k znehodnocení čokolády či poškození přístroje. Max. doba nepřetržitého provozu 4h!

Cena: 250 Kč/den vč. DPH

Tip: naranžujte ovoce ve formě špízů na tácy nebo nabídněte hostům ovoce v křupavých zmrzlinových kornoutech s napichovátky.

Mini popcornovač

Popcorn je novým svatebním hitem. Nejste tolik na sladké? Připravte pro hosty čerstvý popcorn v několika příchutích. Je libo šunka sýr? Sýrový? Chilli? Karamel? Nebo klasický slaný?  

Velká mísa čerstvého popcornu už za 3 minuty.

Přístroj půjčujeme samostatně s návodem k obsluze. Po domluvě však rádi zajistíme i kukuřici, příchutě, kelímky či celý popcorn bar.

Cena: 200 Kč/den vč. DPH

Tip: Připravte hostům celý popcorn bar a dejte jim na výběr z příchutí. Doplňte ho třeba papírovými popcorn kelímky v designu svatby.

nabídku postupně rozšiřujeme

Jak objednat?

Máte vybráno? Skvělé! 

Pomocí formuláře níže nebo e-mailem nám napište datum akce, jaké položky byste si přáli zapůjčit a na jak dlouho. Zkontrolujeme dostupnost a objednávku potvrdíme. 

Pak vám zašleme smlouvu o zapůjčení a poprosíme o zálohu na zapůjčení na náš účet. Po zaplacení zálohy máte položky na vaše datum rezervované.

Podmínky zapůjčení

Týden před vaším datem vám pošleme fakturu na doplatek a domluvíme se na času převzetí. Při převzetí se platí vratná záloha v hotovosti.

Atrakce si můžete vyzvednout na naší adrese v Jedomělicích u Slaného. Čas vyzvednutí je mezi 9 a 11h v den pronájmu. Vrácení  je možné v den pronájmu do 20h nebo následující den mezi 9-11h. Po domluvě je možné časy přizpůsobit či domluvit dopravu k vám a instalaci.

Za každý den zpoždění s vrácením položek jsme nuceni účtovat poplatek za zpoždění. 

Poptávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.