Chcete překrásně vyzdobenou svatbu? Přejete si nádherné dekorace, které dotvoří celý dojem? Chcete vše sladěné do určitého stylu? Nebo propojit vše už od začátku včetně tiskovin a vytvořit tak ucelený styl svatby? 

Ráda Vám pomohu ujasnit si styl, vybrat barvy a dekorace tak, aby vše ladilo a výsledný design byl podle vašich představ a v rámci vašeho rozpočtu.

Můžete si vybrat z následujících služeb:

Koncept výzdoby

Dáme dohromady vaše představy. Sladíme vaše přání a možnosti s místem vaší svatby, vaší osobností a také rozpočtem. Vytvořím podle vašich přání dvě varianty konceptu v rámci kterých vybereme ladící barevnou paletu, styl, materiály, druh květin a hlavní body výzdoby. Vytvoříme ústřední motiv a design, který promítneme do dílčích částí výzdoby, tiskovin, dárků pro hosty a všech malých detailů. 

Vše dostanete přehledně zpracované ve formě PDF včetně obrázkové inspirace.

Cena konceptu 4 000 Kč

Plán výzdoby

Chcete profesionální styl výzdoby ale zároveň si chcete svatbu nazdobit sami? Vytvořím vám jasný plán výzdoby včetně konkrétního množství. Budete vědět přesně co, kam, jak a v jakém množství dát spolu s tipy, kde to pořídit. Docílíte tak stylové a profesionálně vypadající výzdoby a přitom si budete moct svatbu nazdobit sami.

Plán dostanete přehledně v PDF včetně rozpočtu, tipů, kde konkrétní dekorace pořídit a obrázkové dekorace.

Cena plánu výzdoby 9 500 Kč

Realizace výzdoby

V Den D se postarám o vaši výzdobu. Domluvíme předem, co a jak si budete přát. Veškeré dekorace pak zajistím a přivezu nebo spolu domluvíme a dodáte vy. Celý prostor pak nazdobím podle vašich představ ve spolupráci s vaší floristkou. V Den D či večer předem se tak budete moct věnovat nejbližším a užít si chvíle před svatbou a následně také překrásnou výzdobu.
Cena realizace výzdoby závisí na velikosti dekorace a potřebném času. Cenu vám ráda spočítám.

Samostatně mohu navrhnout/zajistit:

  • moodboard - fyzickou tabuli s obrázky, materiály a dalšími detaily, které vám pomohou si výzdobu představit či zrealizovat
  • tiskoviny (návrh a tisk oznámení, cedulí, označení, "save the date", jmenovky, web...)
  • dámské, pánské, dětské koutky, chill out zóny, sweet bar...
  • svatební logo
  • styling snoubenců a hostů
  • dárky pro hosty, svědky, rodiče