Nicole & Pete 

Překrásná destination wedding Nicole a Peta spojila hned nekolik kultur. Čechy, Austrálie, Řecko, Itálie.... Party ve velkém stylu!

Své ANO si řekli v kostele sv. Mikuláše během katolického obřadu. Nádherná architektura kostela dala vyniknout luxusním šatům posetých stovkami ručně našívaných perel. Po obřadu si hosté užili cocktail ve Vrtbovských zahradách s výhledem na Pražský hrad. Večer nás pak čekal banket v Letenském Zámečku a pak už party plná tance, na kterou se všichni těšili. 


koordinace a koncept: KSP Weddings / foto: Dara Rakovčik / MUAH: Soňa Šajdáková / šaty a oblek: Delor / květiny: Studio Bubeníčková a spousta dalších skvělých dodavatelů 


Celý týden jsme se třásli strachy... Předpověď totiž nemilosrdně hlásila, že celý den bude pršet. Nakonec jsme se ale nevzdali... Nevěsta byla jednoduše nádherná. A ženich...? Ten si už předem ze samé nervozity zkoušel úsměvy před zrcadlem. A nakonec? Tolik něhy.... Tolik lásky.... Jen oni dva, ve svém vesmíru..... A vše okolo jakoby snad ani nebylo skutečné.... Krása a tolik emocí.... 

Děkuji za úžasnou spolupráci...

koordinace a koncept: KSP Weddings / foto: Jana Křížková / MUAH: Nina Beran / model: Adri Havlíková s přítelem / šaty: Petra Brzková / oblek: Feratt / šperky: MADDAM šperky / květiny: Rozkvetlá dílna 


Na vrcholku Prahy, uprostřed elegantního parku..... S překrásným výhledem na celou Prahu... se nachází Letenský zámeček, kde jsme se sešli na tenhle skvělý den.  Impozantní architektura skvěle ladila s dramatickou kombinací bílé a černé s jemnými zlatými detaily.  Minimalistické, přitom unikátní... A plné jemných luxusních detailů.... Stejně jako oni dva... 

koordinace a koncept: KSP Weddings / prostory: Letenský Zámeček / foto: Jana Křížková / video: React Media / MUAH: Simona Bártová / model: Lenka Kolínková & Michal Pejzl / šaty: Svatební salon Edita / oblek: Delor Tailoring / šperky: Lucy Diamonds / květiny: Květinový Atelier Nymfea / dekorace: Moje Party / tiskoviny: Bára Šímová / sweet bar: Cukřenka 


Val a Petr. Nádherný pár z koňáckého prostředí.... Dostali jsme se k sobě náhodou, pár měsíců před svatbou, kdy jediné, co měli, bylo místo. A když Val začala zjišťovat, že připravit celou svatbu sama se svým velmi plným diářem a haldou povinností nebyl ten nejlepší nápad. Zadání znělo jasně. Zařiď to tak, ať s tím máme co nejméně starostí. A tak jsme dali dohromady jasnou představu a vše ostatní bylo na mně. Val jen vybírala z předem připravených variant a potvrzovala. Vše okolo, veškeré detaily a komunikaci s dodavateli jsem zařídila, aby Val nemusela řešit nic navíc.

A pak přišel Den D. Na krásném Mlýně Davídkov jsme byli už den předem, abychom vše připravili a nacvičili obřad. Celý den svatby pak krásně plynul. Val a Petr si řekli své ANO na mole na rybníku před nádhernou květinovou bránou. Val jen  zářila v překrásných elegantních šatech a Petr stěží zadržoval slzy dojetí. 

Celý den byl překrásným spojením lásky, vtipu a energie, která z Val a Petra jen srší...

koordinace a design: KSP Weddings / prostory: Mlýn Davídkov / foto: Jana Křížková 


Svatba na dálku? To pro nás není problém :) Kačka s Jannikem žijí v Německu a oficiálně se brali na úřadě před narozením jejich synka. O dva roky později se ale rozhodli uspořádat neoficiální svatbu pro obě rodiny. V Čechách. A tak mi nevěsta v únoru volala, že se v červenci chtějí vzít. Přípravy a zejména hledání místa byly o to složitější, že ani jeden z páru nemohl být u toho. Nakonec se ale nevěsta zamilovala do představy svatby ve stodole na Statku Jakubov. Všechno od dodavatelů až po výzdobu jsme řešili po telefonu. Dva týdny před svatbou oba přijeli do Čech a tak už jsme měli možnost ladit poslední detaily společně.

Přišel víkend svatby. Svatebních příprav a koordinace bylo hodně už v pátek, a to včetně příjezdu německých hostů. A tak jsme na místo přijeli o den dříve. Ještě že tak. Většina hostů měla dorazit pozdě. A v 8 večer na jedinou příjezdovou cestu do Jakubova spadl dům. Ano, opravdu dům. Zbortila se část zdi místní opuštěné porcelánky. Hasiči a policie cestu zatarasila a nenechali nás ani projít. Díky spolupráci všech a pohotovosti pana Matouška z vedlejšího hotelu, kde byla ubytovaná část hostů, se nám nakonec v sobotu podařilo dostat na místo všechny hosty i dodavatele. Byť kozí stezkou. Nakonec tak celá svatba byla nádherná a spadlý dům byla jen špetka vzrušení, které všemu dodalo nezapomenutelný šmrnc. :)

koordinace a design: KSP Weddings / prostory: Statek Jakubov / foto: Stanislava Tylmanová / video: React Media 


Bylo nebylo, na paloučku v kouzelném lese v Krkonoších se sešla Laura s Davidem aby si řekli ANO obklopeni rodinou a přáteli. Ani jeden si nepotrpí na pravidla. A jelikož oficiálně už byli svoji, mohla svatba být tak uvolněná, jak jen to bylo možné.

Vše jsme začali společně řešit až na konci dubna, což nám do cesty postavilo dost překážek. Naštěstí si přáli svatbu až na podzim, kdy už nejsou místa tolik vytížená. Dlouho jsme pátrali, abychom našli takové místo, které si oba představují. Přáli si hluboký les, soukromí, skvělé jídlo a ubytování pro všechny hosty. Tohle všechno jsme našli na Kristině Hrádku. Krásný hotýlek se ukrývá v lesích za Děčínem, jen pár set metrů od německých hranic. Naprosté soukromí, kouzelná příroda a žádný signál. 

Laura si přála hlavně klid a žádné velké přípravy. Sešli jsme se tak s částí hostů a rodiny už v pátek, kdy jsme rozmístili, co bylo potřeba. Na sobotu jsme pak připravili netradiční program. Celé dopoledne bylo v naprostém klidu. Že to bude úplně jiná svatba, než jsem zvyklá, jsem už tušila dlouho. Když ale ráno přišli snoubenci na snídani v chlupatých pyžamech a naprosto zrelaxovaní, pochopila jsem, že dnes nás žádný stres ani drama jistojistě nečeká. A tak jsme dopoledne za pomoci srnek a náhodných houbařů doladili dekorace. S nevěstou a družičkami jsme prošli poslední detaily, zatímco ženich s kamarády vyrazili na houby... Začínali jsme tak až obědem snoubenců s rodinou, po kterém se šli snoubenci připravit na obřad. Před třetí hodinou byl připravený welcome drink a přivítali jsme první hosty. Zima a déšť nám bohužel zhatily plány na venkovní glam piknik na bílých dekách. Jako zázrakem lesních víl však těsně před obřadem přestalo pršet, a tak jsme si mohli užít obřad v tom největším chrámu ze všech. Ženich v bílém obleku krásně zářil na pozadí lesního porostu. Nevěsta v obřích zdobných šatech za doprovodu svých družiček prošla maliním z kopce až k němu, kde si vyměnili novomanželské sliby.

Pak už nás čekalo odpoledne plné dobrého jídla, dortíků, úžasných detailů a ničím nerušené zábavy.  Druhý den pak novomanželé nahodili svatební outfity znovu a vyrazili na focení do okolní přírody. 

koordinace: KSP Weddings / prostory: Kristin Hrádek / foto: Dan Dančevský


Jednou za čas se naskytne možnost si vyzkoušet něco jiného. A svatba Ilči a Radka byla opravdu unikátní. V naší režii byl pouze svatební design - od konceptu a stylového ladění celé svatby až po samotnou realizaci výzdoby v Den D.  Jejich přáním byla Halloweenská svatba 29. října - Halloween se vším všudy. Po úvodní konzultaci jsme navrhli tři barevné palety, ze kterých jsme nakonec vybrali černou doplněnou tóny oranžové, vínové. Celé ladění tak krásně doplnilo spadané listí a temnější místo svatby. Rozpočet byl nízký, ale i přesto se nám povedlo navodit dramatickou atmosféru. Korunu všemu ale dodala naprosto nádherná nevěsta.

svatební design: KSP Weddings / prostory: soukromé / foto: Petr Vajrauch


Chci naplánovat svatbu