Přejete si naplánovat svatbu bez starostí a opravdu si to užít? Chcete svůj čas věnovat sobě místo nekonečnému hledání, domlouvání a řešení otázek?

Ztrácíte se v tom, co všechno je potřeba zařídit a chcete mít po ruce někoho, kdo vás vším provede a podpoří vás? Kdo chápe, jak je pro vás každý detail důležitý?


Dopřejte si luxus profesionálního plánování a péče, které zajistí, že váš den bude dokonalý a vy si budete cítit jako princezna nejen ve svůj Velký Den ale i během celého plánování...


Chcete si vše zařídit sami, ale nevíte, kde začít a jak na to? Máte spoustu otázek? Ztrácíte se v plánování a neumíte se posunout dál? Nebo potřebujete sladit rozpočet s představou?

Vyzkoušejte Svatební konzultaci - hodinu, kdy vám odpovím na vše, co vás trápí či zajímá a pomohu vám posunout se z místa. 

Dopřejte si profesionální pohled na věc, který vám usnadní plánování a pomůže zajistit, že Den D proběhne hladce a bez komplikací.

Přejete si profesionální výzdobu? Nemáte čas věnovat se přípravě a všem detailům svatby tak, jak byste si přáli? Máte pocit, že nemáte dost fantazie nebo zkušenosti vše vymyslet a sladit? Chcete "pinterestovou" svatbu? 

Jsem tu pro vás. Navrhneme společně celý vizuální koncept a design svatby nebo klidně jen konkrétní část. Řekněte mi svou představu a já ji zhmotním. Řídím se primárně vaším přáním, vaším příběhem a charakterem místa. Záleží jen na vás, co vše mě necháte vyladit. 

Vše navrhneme, probereme a doladíme společně a následně je na vás, zda si prostory vyzdobíte sami nebo to přenecháte mně a mému týmu.

Zaujala vás konkrétní služba? Nebo máte svou představu o tom, co pro vás můžu zajistit? Napište mi. Sejdeme se na kávu nebo si zavoláme a popovídáme si o vašich představách. První schůzka je zdarma a nezávazná.

Reference

Thank you so much! I could never plan it this good without you...

I loved that Kate arranged everything and walked me through the venue with me on a webcam. I was worried about seeing the venue for the first time only days before the wedding but this helped so much. Also she was always available for all my questions, helped to settle all of bride and groom "clashes of opinions".

I could trust her that everything will be perfect even though I was miles away until days before the wedding.

Kačka & Jannik

Ve svatební den ráno jsem se probudila, v klidu si dala snídani na balkoně, přijela vizážistka a manikérka, které se o mě staraly, přišly družičky, měli jsme připravený drink, užili jsme si to, oblékli jsme se a dorazili až na obřad, kde už bylo všechno připravené. Nemusela jsem řešit jediný telefonát a nikdo po mně nic nechtěl. Káťa se u nás párkrát stavila, že všechno jde jak má a jestli něco nepotřebujeme. Stejně to bylo i u příprav a zbytek dne u mě i u manžela. Káťa všechno zařídila, my si jen vybírali. Tak bychom to přáli každému. Žádný stres. Fakt to za to stojí a Káťu můžeme jen doporučit!

Lucka & Miro

Káťa nám zařídila náš vysněný den přesně podle mých představ. Zvládla i naší rozhádanou rodinu, zařídila speciální edici našeho piva a byla na telefonu, kdykoliv jsem potřebovala psychickou vzpruhu. Katí, ještě jednou ti s Benem chceme moc a moc poděkovat, že jsi to pro nás takhle úžasně zařídila.

Anetka & Ben